Podružnice

Ime podružnice / tvorničkog sindikata Kontakt osoba Email Telefon
Sindiat Tvornice tekstila Trgovišce, Veliko Trgovišce Marica Goronic mmaca.goronic@gmail.com +385 98 792 033
Sindikalna podružnica JELEN PROFESSIONAL Cakovec Danijel Kocila +385 98 9192 112
Sindikalna podružnica MEISO Gorican Katarina Lisjak +385 98 9105 598
Sindikalna podružnica MTC TVORNICA TRIKOTAŽE, Štrigova Antun Kolmanic akolmanic@gmail.com +385 95 5197 593
Sindikalna podružnica TVORNICA MREŽA I AMBALAŽE, Biograd n/m Mladen Šaric +385 98 1641 666
Sindikana podružnica UNITAS Zagreb Borislavka Stevanovic +385 91 734 7382
Sindikana podružnica UNITAS Zagreb Borislavka Stevanovic +385 91 734 7382
Sindikat AD PLASTIK, Zagreb Danijel Škornjak danijel.skornjak@zg.t-com.hr +385 91 2211 698
Sindikat AQUAFILCRO Oroslavlje Božica Pticar bozena1962@net.hr +385 91 728 7949
Sindikat BOXMARK, Trnovec Bartolovecki Anica Ðurinec anica.durinec@boxmark.com +385 98 1677 029
Sindikat CATEKS Cakovec Nenad Lecek nenad.lecek@sindtokg.hr +385 98 463 813
Sindikat GALEB Omiš Božidar Borovac bozidar.borovac@galeb.hr +385 91 5440 626
Sindikat GORNJA ODJECA VARTEKS, Varaždin Zdenka Švenda +385 98 598 590
Sindikat GUMENE OBUCE BOROVO, Vukovar Jelena Rašic jelenarasic1976@gmail.com +385 98 605 081
Sindikat KOŽNE OBUCE BOROVO, Vukovar Kristina Mihaljevic tinamihaljevic1602@gmail.com +385 992590 891
Sindikat KONI VARTEKS Franjo Piskac fpiskac@varteks.com +385 99 7565 317
Sindikat KOTKA Krapina Davorka Kiseljak davorka.kiseljak@gmail.com +385 98 306 815
Sindikat KRATEKS Krapina Vlado Smiljanec vlado.smiljanec@gmail.com +385 91 5445 550
Sindikat LOLA RIBAR Karlovac Ivan Šimunic ivan.simunic@lolaribar.hr +385 91 7672 804
Sindikat MOD-DIZ Varaždin Snježana Lukacic +385 98 837 788
Sindikat MODEA NOVA, Garešnica Milivoj Šapic sapicmilivoj@gmail.com +385 98 9617 616
Sindikat ORLJAVA Požega Sanja Noušak sanja.nousak@gmail.com +385 91 5061 933
Sindikat POUNJE Hrvatska Kostajnica Dubravka Vukovic duda.vukovic@gmail.com +385 98 1682 472
Sindikat PROIZVODNJA ODIJELA VARTEKS, Varaždin Barica Banic +385 98 9161 175
Sindikat PSUNJ Rešetari Mirko Turkalj +385 91 5948 155
Sindikat REGENERACIJA Zabok Željko Kovacic +385 98 399 828
Sindikat RENOTEX, Koprivnica Ðuretek Stjepan +385 48 240 040
Sindikat RIO Rijeka Biserka Muretic biserka.muretic@rio-rijeka.hr +385 91 4833 827
Sindikat VARTEKS Varaždin Melita Klicek +385 99 2338 708
Sindikat VIS KONFEKCIJA Varaždin Ljubica Hosni ljubica.hosni@sindtokg.hr +385 91 2268 763
Sindikat ZAJEDNICKIH SLUŽBI VARTEKS, Varaždin Božica Cicek Mutavdžic bcicek@varteks.com +385 98 1624 600
Sindikat ZLATNA IGLA SISCIA, Sisak Mira Malovic sindikat@siscia.com +385 98 487 767